Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/1/1/11dfca08-7a3d-41c5-8ded-367d881fb582/odznaky.sk/web/application/libs/Nette/loader.php on line 19
Vytvor si odznak | Odznaky.sk
Odznaky, ktoré sú pôvodom z USA, kde sú neoddeliteľnou súčasťou koloritu života, už objavila aj Európa. A ich popularita, sa vzhľadom k priaznivému pomeru cena/kvalita stále zvyšuje.

Výhod oproti klasickým odznakom je naozaj veľa, či už je to možnosť malých sérií pri zachovaní priaznivej ceny, blesková výroba nízkych nákladov, možnosť personalizácie, výborná kvalita vyhotovenia, vynikajúca kvalita vyhotovenia a potlače - motív je vytlačený na papier chránený plastovou fóliou, samotný odznak je vyrobený z ľahkého kovu).

Výrobou odznakov sa zaoberáme už od roku 1999. Odvtedy sme vychytali všetky malé chybičky a maximálne urýchlili a zefektívnili proces výroby malých aj väčších nákladov. Na sklade máme polotovary v primeraných množstvach, výrobné lehoty len zriedka prekračujú 1 týždeň. Ak potrebujete motív aj navrhnúť a graficky spracovať, naše grafické štúdio je vám plne k dispozícii.

Značky: odznak,vyroba,vyroba odznakov, vyroba-odznakov, odznakyvyroba

nahranie obrázka

[zavrieť]

výber clipartu

[zavrieť]